• Dołącz do nas

Liga: Warta Gorzów – Stilon Gorzów 1:1 (0:0) [WYNIK]

Po wyrównanej i emocjonującej grze w gorzowskich derbach padł remis 1:1. Na prowadzenie swój zespół wyprowadził w 54 minucie Jakub Okuszko gdy po zamieszaniu i poprzeczce dobił z trzech metrów piłkę do bramki. Wyrównanie dla Warty przyszło w 71 minucie, gdy dobre dośrodkowanie z rzutu wolnego wykorzystał Łukasz Żeliszewski., To on wyskoczył najwyżej i pokonał bramkarza Stilonu Gorzów Jacka Skrzyńskiego. Mecz mógł podobać się licznie zgromadzonej publiczności. Za tydzień o 17.00 gramy z Piastem Żmigród.

Liga: Warta Gorzów – Stilon Gorzów 1:1 (0:0)

żółte kartki: Patryk Grzywaczewski (’80), Filip Wiśniewski (’87)

Skłąd Stilonu Gorzów: 1. Jacek Skrzyński – 4. Jędrzej Drame, 8. Krzysztof Kaczmarczyk, 9. Jakub Okuszko, 14. Łukasz Maliszewski ©, 17. Michał Chyrek, 18. Patryk Bednarski, 20. Gracjan Wiśniewski, 21. Rafał Świtaj, 22. Filip Łaźniowski, 23. Myroslav Taranenko

rez: 12. Bartosz Grala, 6. Jakub Pietrakowski, 7. Daniel Mrozek, 10. Adrian Nowak, 77. Michał Pakuła, 42. Jakub Hołowienko, 99. Sebastian Jarosz

trener: Kamil Michniewicz

Skład Warty Gorzów: 83. Vitaliy Chizhykov – 5. Dominik Siwiński, 6. Adrian Gołdyn, 7. Damian Szałas ©, 10. Paweł Posmyk, 14. Łukasz Kopeć, 15. Łukasz Żeliszewski, 20. Filip Wiśniewski, 23. Dominik Zakrzewski, 44. Mariusz Kaczmarczyk, 66. Mateusz Duchowski

rez: Kacper Majchrowski, 3. Patryk Nidecki, 4. Dawid Sadowski, 8. Piotr Majerczyk, 16. Patryk Grzywaczewski, 10. Bartosz Nowak, 69. Dawid Ufir

trener: Mateusz Konefał