Ślęza Wrocław: Damian Ziarko – Adrian Rępski, Kamil Mańkowski, Jakub Bohdanowicz, Maciej Matusik, Kornel Traczyk, Jakub Jakóbczyk, Kajetan Łątka, Marcin Wdowiak, Hubert Muszyński, Oskar Małecki

REZ: Łukasz Palmowski, Mateusz Stempin, Maciej Firlej, Jakub Berkowicz, Dawid Molski, Adrian Niewiadomski

Stilon Gorzów: Krystian Rudnicki – Mateusz Ogrodowski, Jakub Okuszko, Mateusz Kwiatkowski, Paweł Lisowski, Filip Łaźniowski, Damian Pawłowski, Mateusz Bartolewski, Moustapha Ouedraogo, Piotr Rymar, Michał Stańczyk

REZ: Grzegorz Gibki, Bartosz Bielak, Patryk Jakubowski, Motoki Kakehi, Bartosz Flis, Łukasz Zakrzewski

Zawodnicy obu drużyn już są na rozgrzewce.

Sędziowie nakazali piłkarzom udać się do szatni. Zaraz zaczynamy!

Zawodnicy już wychodzą na murawę. Dzisiaj mecz będzie dobrze nam znany arbiter, bo Łukasz Groń z Zabrza, który sędziował nam już dwa spotkania.

W międzyczasie dziękuję kibicom, którzy mimo tylu kilometrów przyjechali wspierać Stilonowców. Wielkie brawa!

Zaczynają gospodarze. Arbiter zagwizdał po raz pierwszy. Zaczynamy spotkanie!

2′ Gool!!! Niesamowita akcja dla Stilonu. Okuszko do Kwiatkowskiego, a ten do bramki. Prowadzimy ze Ślęzą.

4′ W twarz dostał Damian Pawłowski. Upiękło się gospodarzom. Bez kartki.

6′ Bardzo dalekim strzałem, prawie z połowy Michał Stańczyk przelobował bramkarza rywali, jednakże nad poprzeczką.

8′ Popis indywidualny Moustapha zabawił się z rywalami i skutecznie zagrał do Ogrodowskiego.

10′ Bartolewski blisko… Niestety golkiper rywali czujny.

13′ Bardzo dobrze prezentują się Stilonowcy, długo utrzymujemy się przy piłce i nie dajemy Wrocławianom przejść przez naszą „ścianę”.

14′ Gospodarze skutecznie w obronie. Ciągle próbujemy.

16′ Potężne uderzenie Rymara z wolnego. Znów górą Ziarko. Tylko rzut różny.

17′ Zapowiadała się groźnie kontra gospodarzy. Jednak nasza defensywa na posterunku.

19′ Do swoich sytuacji zaczynają podchodzić gospodarze.

20′ Od jakiegoś czasu mamy problem z wyjścia z własnej połowy.

21′ Zmiana w drużynie Ślęzy. Wszedł Stempin za Małeckiego.

24′  Gra się trochę uspokoiła. Obie ekipy szukają długich podań.

25′ Faul na Damianie Pawłowskim. Za ten incydent ukarany został Bohdanowicz żółtym kartonikiem.

27′ Znów Stilonowcy mogli podwyższyć prowadzenie. Niestety Bartolewski się nie rozglądnął i strzelał w bramkarza.

28′ Rudnickii czujny wyłapuje wrzutkę Ślęzy.

30′  Znów bardzo dobra kontra. I znów faulują gospodarze. Tym razem bez kartki.

35′ Rzut karny za faul na Mateusza Bartolewskiego.  Gool!!! Mateusz Kwiatkowski.

36′ Stilonowcy są głodni gry i sprawiają wrażenie „napakowanych jak kabanosy”.

Rzut różny dla Ślęzy. Ogrodowski wybija daleko futbolówkę.

36′ Kartka dla Filipa Łaźniowskiego za ostry faul na nogi. Rzut wolny dla gospodarzy.

39′ Niestety tracimy bramkę. Po błędach w defensywie, Rudnicki nie miał szans.

41′ Ogrodowski z wolnego po ziemii, jednak piłka nie poszybowała do bramki.

43′ Znów Ślęza wyszła z akcją z lewej strony i znów blisko byli gola. Zaczyna się nerwowa końcówka pierwszej połowy.

45′ Dobry strzał gospodarzy. Na całe szczęście nad poprzeczką. Sędzia dolicza 60 sekund.

45+1′ Karny dla Ślęzy. Faul na brmakarzu, ale sędzia dopatrzył się ataku Rudnickiego. BRONI!!!!!

45+1′ Kończymy połowę. Rudnicki pokazał sędziemu jaki powinien być wynik. Brawo. Za nerwowe zachowanie nasz kierownik Stanisławski Robert został odesłany na trybuny. Co za końcówka pierwszej połowy.

Na drugą połowę wejdzie Bartosz Flis za Moustaphe. U gości na boisku pojawi się Maciej Firlej, za Traczyka.

Zawodnicy wychodzą na drugą połowę, liczymy na podobne emocje.

46′ Walczymy o zwycięstwo! Sędzia dał znak.

47′ Zaczęło się dobrze, budujemy akcje. Gospodarze mocni są z kontrataku, z którymi na ten moment sobie radzimy.

50′ Utrzymujemy się przy piłce, brakuje nam jednak tego ostatniego dobrego zagrania i otworzenia sobie drogi do bramki.

53′ Znów rzut karny, za delikatne odepchnięcie rywala Mateusza Ogrodowskiego sędzia wskazuje na wapno. Niesty remis…

55′ Nieciekawie to wgląda. Zaczynamy się gubić.

56′ Na boisku pojawia się Motoki Kakehi. Gołubowski postanowił zdjąć Filipa Łaźniowskiego.

58′ Mocno i daleko od poprzeczki gospodarze. Piłka dla Rudnickiego.

59′ Zakrzewski się pojawia w miejsce Piotra Rymara.

60′ Kotłuje się co chwilę pod bramką Rudnickiego.

61′ Faulowany Bartolewski w polu karnym. Sędzia znowu nie widział. Czy to dobra pora, by udać się do okulisty? Ile już błędów na naszą niekorzyść.

61′ Bielak za Okuszko. Po drugiej stronie barykady Niewiadomski za Jakóbczyka.

63′ Gdyby strzały gospodarzy były skuteczniej byłoby dramatycznie. Na całe szczęście Ślęzacy znów pudłują i to wysooooko na poprzeczką.

65′ Atakujemy, ale bez strzałów… Nie mamy miejsca, bo defensywa od razu jest przy nas.

66′ Blisko, ale obrońca Ślęzy przy słupku skierował piłkę za linię boczną.

67′ Faulowany nasz piłkarz, ale sędzia nic nie widział. Dosłownie 15 sekund później zrewanżowaliśmy się podobnym incydentem i arbiter od razu odgwizdał wolny dla Ślęzy.

71′ Słupek…Ah, ale mamy dziś pecha.

75′ Do końca kwadrans, a my się nie poddajemy! Spotkanie kontrolują rywale, ale liczymy na kontratak.

76′ Za faul na Lisowskim, żółtą kartkę zobaczył Łątka.

Sam na sam dla gospodarzy, na całe szczęście spalony.

78′ Ostro grają Ślęzacy, co się nie odwrócimy, to już widzimy naszych zawodników na ziemii.

80′ Zakrza spróbował uderzyć z linii pola karnego, ale niestety strzał w środek.

84′ Bielak błąd w defensywie i otworzył Ślęzakom drogę do bramki, Ci jednak minimalnie spudłowali.

85′ Mateuszu Bartolewski z żółtą kartką.

87′ Gool!!!! STILON 3, Ślęza 2.W polu karnym gospodarzy tyle się działo, że ciężko to opisać. Najważniejsze jednak, że Kwiatkowski daje nam prowadzenie.

90′ Sędzia doliczył 3 minuty.

92′ Różny dla Stilonu. Bardzo dobrze gramy w końcówce. Zabieramy sekundy jak się tylko da.