• Dołącz do nas
  • Reklama

Miała być walka o awans, a zaczyna się walka o utrzymanie!

Stilon przegrywa na własnym boisku z outsiderem tych rozgrywek z….Polonią Głubczyce, czyli z drużyną, która od dawna wiedziała, że przyszły sezon zagra w niższej klasie rozgrywkowej. Jak się okazało niedawno, z naszej ligi nie spadają trzy drużyny, lecz cztery, więc musimy się natrudzić, by w przyszłym sezonie móc uczestniczyć w derbach Gorzowa. Pomóc w tym ma zmiana trenera i zarządu, bowiem z klubem pożegnał się Adam Gołubowski oraz Prezes Norbert Sawicki. Do dymisji podał się również Robert Stanisławski, wiceprezes gorzowskiego klubu.

Patrząc na pierwszą piątkę walczącą o mistrzostwo III ligi, to prawie wszyscy, oprócz Ślęzy Wrocław zgubili punkty w minionej kolejce. Aktualni liderzy, bo nimi zostali po tym weekendzie mają punkt przewagi nad Skrą Częstochowa, która we wtorek zagra zaległe spotkanie na wyjeździe przeciwko Ruchowi Zdzieszowice.

Z ligi spada Polonia Głubczyce oraz Falubaz Zielona Góra. Niewielkie szanse na utrzymanie mają piłkarze Unii Turzy Śląskiej. O czwarte miejsce od końca, które również daje spadek walczy pięć ekip. Wśród nich są piłkarze Stilonu.

Inne wpisy

Comments (1)

  1. chłopaczku, naucz się pisać bo trochę za dużo tych błędów….. Nie powiem ci gdzie, sam znajdź

Zostaw komentarz