• Dołącz do nas
  • Reklama

XX kolejka III ligi, 3 grupy [sobota, 16]

Po dwóch pierwszych kolejkach apetyty na kolejne zdobycze punktowe i bramkowe wzrastają wprost proporcjonalnie do wiary kibiców w utrzymanie na trzecioligowym froncie.
Zwycięstwo w derbach Gorzowa i potwierdzenie prymatu w mieście, a następnie okazały triumf w Żmigrodzie wskazują na jednego faworyta w zbliżającej się konfrontacji z Agroplonem Głuszyna.
Nasi sobotni goście obnażyli nasze słabości jesienią gdy wysoka porażka niebiesko-białych była zaskoczeniem nawet dla miejscowych. Dziś jesteśmy sąsiadami w ligowej tabeli (dzielą nas 2 punkty) i obie ekipy będą szukały swoich okazji w najbliższym meczu, aby uciekać z zagrożonej strefy.
W gorzowskiej drużynie świetnie wkomponował się Michał Przybyła, który indywidualnie imponował wszystkim swoim spokojem i wyrachowaniem w polu karnym. Autor drugiego i trzeciego trafienia w pojedynku z Piastem Żmigród już w pierwszym meczu udowodnił, że warto było sprowadzić go choć na chwilę do naszego miasta. Cieszyła nas jego gra, a jeszcze bardziej bramki – tak bardzo potrzebne nam w tej fazie rozgrywek. Festiwal strzelecki rozpoczął w sobotnim meczu inny Michał – Pakuła. Przebojowość i nieustępliwość to najważniejsze z cech naszego pomocnika. Warto było iść do końca, bo przyniosło to upragnionego gola. Trzecim, który wyróżnił się w tym meczu był bramkarz niebiesko-białych Gabriel Łodej. Umiejętności jakimi dysponuje, warunki fizyczne i opanowanie są kluczowe na tej pozycji. To wszystko posiada nasz goalkipper, więc tu także należą się słowa uznania dla trenera [Kamil Michniewicz], że stawia na tych zawodników, którzy akurat w konkretnym dniu są w najwyższej formie.
W lepszej sytuacji są gorzowianie choć łomot i zimny prysznic jaki otrzymaliśmy w Namysłowie dodatkowo powinien zmotywować naszych wszak nie tylko zwycięstwo będzie miało znaczenie, ale także wynik. Stilonowcy potwierdzili w konfrontacji z Piastem, że trzy razy do bramki przeciwnika potrafią wbić, więc nie pozostaje nic innego jak potwierdzić tą znakomitą skuteczność na boisku przed własną publicznością.
Początek spotkania o 16-tej. Zapraszamy w sobotę.

Inne wpisy

AktualnościKlubWywiadyZawodnik
AktualnościMeczeZapowiedziZespoły

Zostaw komentarz