• Dołącz do nas
  • Reklama

Michał Przybyła. Napastnik. #44 [wywiad]

Jedno jest pewne. Michał Przybyła to ambitny i gotowy do walki na 100% swoich możliwości zawodnik. Będziemy mogli przeanalizować jego możliwości i umiejętności, a także ocenić formę dopiero gdy pojawi się na boisku w swoich pierwszych meczach. Dziś opowiedział nam o tym co tu i teraz oraz o planach na przyszłość

Co cię przekonało do Gorzowa, wszak to III liga, a my jesteśmy w bardzo trudnej sytuacji ?

W trakcie okresu przygotowawczego byłem już dogadany z klubem z wyższej ligi, a oferta ze Stilonu pojawiła się już wcześniej i gdy tam się nie udało to zapytałem czy jest jeszcze możemy wrócić do rozmów w Stilonie. Okazało się, że tak, więc przyjechałem do Gorzowa gdzie już wszystko dopięliśmy i zostałem zawodnikiem niebiesko-białych. Słyszałem dużo dobrego o trenerze, który tutaj pracuje i sam po pierwszych rozmowach – z trenerem i z zarządem – odniosłem wrażenie, ze są to dobrzy ludzie. Przedstawiliśmy sobie cele i teraz czas na ich realizację.

Czego jako kibice możemy oczekiwać od takiego zawodnika jak Michał Przybyła? Jesteś młody, ale już z dużym dorobkiem na poziomie centralnym.

Na pewno tego, że będę walczyć w każdym meczu i zostawię serce na boisku, bo doskonale wiem i zdaje sobie sprawę że Stilon gra o życie i jest dodatkowa presja nałożona na nas wszystkich. Patrząc na drużynę i całą otoczkę jestem dobrej myśli i mam nadzieję ze moje bramki i gra pomogą w utrzymaniu drużyny. Moim celem jest powrót do gry na wysokim poziomie. Ostatni rok nie był dla mnie udany dlatego teraz daje sobie szansę w Stilonie i uważam, ze jest to odpowiednie miejsce, aby udowodnić sobie, że potrafię grać w piłkę i przede wszystkim zdobywać bramki .

W tej chwili w kadrze mamy kilku dobrych napastników, a więc czy możemy przypuszczać, że trener pierwszej drużyny będzie zaczynał układanie pierwszej jedenastki właśnie od ofensywy, od piłkarzy z dorobkiem?

Kadra liczy ponad 20 osób. Trener zna wszystkich zdecydowanie dłużej. Mnie dopiero będzie poznawać.  Na pewno będę starać się przekonać trenera że warto na mnie stawiać w każdym meczu.

Dziękuję za rozmowę

Inne wpisy

AktualnościKlubWywiadyZawodnik
AktualnościKlubMeczeZapowiedzi

Zostaw komentarz