• Dołącz do nas
  • Reklama

Liga: Agroplon Głuszyna – Stilon Gorzów [sobota, 17]

W sobotę jedziemy powalczyć o każdą piłkę, bo jesteśmy przygotowani na grę w stu procentach przez całe spotkanie. Taką dyspozycję motoryczną Stilon już prezentował w meczu z Wartą czy Piastem Żmigród, gdzie przez dziewięćdziesiąt minut mogliśmy oglądać dobry, zaangażowany futbol. W meczu z Agroplonem nie będzie inaczej. Możemy spodziewać się walki o każdą piłkę, bo jak wskazuje arytmetyka obie drużyny będą chciały zagrać o pełną pulę.

Agroplon to drużyna oparta na doświadczonych zawodnikach, którzy występowali m.in. w MKS Kluczbork. Ponadto stwarzają dobre okazje ze stałych fragmentów gry. Dla nas najważniejsze będzie wykorzystanie swoich szans, które na pewno sobie stworzymy – tak zarekomendował najbliższy pojedynek nasz trener Kamil Michniewicz.

Głuszyna notuje w swojej najnowszej historii awanse co sezon. Począwszy od sezonu 2013/2014 wędruje w górę każdego roku.

Jeszcze nie wiem w jakim składzie wyjdziemy w sobotę. Mam kilka znaków zapytania i dzisiejszy trening podczas, którego ćwiczyliśmy rozwiązania taktyczne powinien dać mi pewien obraz sobotniego zestawienia. Jutro jest jeszcze piątek, więc na mecz wyjdą ci, którzy w danym dniu będą w najlepszej formie – trener pierwszego zespołu

Stilon w optymalnej dyspozycji jeszcze nie jest, ale to kwestia kilkunastu dni, gdy złapiemy to czego oczekuje od naszych chłopaków sztab szkoleniowy. Nie zmienia to jednak założeń, bo te są zawsze te same. Liczy się najbliższy mecz i gramy zawsze o zwycięstwo

Dobre wieści nadeszły w ostatnich godzinach, gdy po ostatnim badaniu Daniel Mrozek może już trenować na pełnych obciążeniach i nie ma już śladu po wypadku, w którym uczestniczył. O tym czy zagra już w najbliższym meczu zdecyduje trener jednakże Mrozek może już na sto procent walczyć o plac.

Początek spotkania w Namysłowie, bo tam swoje ligowe mecze rozgrywa Agroplon o 17-tej w najbliższą sobotę.

Także w sobotę, ale w samo południe nasi juniorzy w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów zmierzą się z Ruchem Chorzów. Wyjeżdżają już jutro, aby w dzień meczu wystąpić wypoczętym i w pełni gotowym.

Inne wpisy

AkademiaAktualnościSparing
AktualnościKlub

Zostaw komentarz