• Dołącz do nas
  • Reklama

Liga: Stilon Gorzów – Piast Żmigród [SĘDZIOWIE]

Obsada sędziowska najbliższego meczu wygląda następująco:

11.08.2018r. Sobota godz.17:00
Stilon Gorzów Wielkopolski – Piast Żmigród
Stadion OSiR w Gorzowie: ul.Olimpijska 29, 66 – 400 Gorzów Wielkopolski,
Sędziowie: Główny – Waldemar Socha (Jelenia Góra), Asystenci Piotr Bajer (Jelenia Góra), Andrzej Socha (Jelenia Góra, Wszyscy Dolnośląski ZPN),

Sędziego znamy z kilku meczów Stilonu Gorzów. W 2014 r. po raz pierwszy na tym poziomie sędzia Waldemar Socha sędziował nam mecz ze Śląskiem II Wrocław (2:0) we Wrocławiu. W 2015 r. mogliśmy oglądać go jako sędziego asystenta w pojedynku wyjazdowym z Formacją Port 2000 Mostki (4:0) oraz w pojedynku domowym w Centralnej Lidze Juniorów z Miedzią Legnica (0:2)

11.08.2018r.Sobota godz.15:00
Miedź II Legnica KGHM Zanam – Górnik Polkowice
Stadion im. Orła Białego w Legnicy: ul.Orła Białego 1 (Boisko ze sztuczną nawierzchnią) Legnica,
Sędziowie: Główny – Łukasz Groń (Zabrze), Asystenci- Sebastian Witulski (Knurów), Marcin Giziński (Śląski ZPN), 

11.08.2018r. Sobota godz.17:00
Rekord Bielsko-Biała – Foto Higiena Błyskawica Gać
Ośrodek Sportu „Rekord”: ul.Startowa 13, 43 – 319 Bielsko- Biała,
Sędziowie: Główny – Piotr Dziopak (Tychy), Asystenci – Łukasz Kruk (Tychy), Marcin Stoń (Śląski ZPN),

11.08.2018r. Sobota godz.17:00
Górnik II Zabrze – Ślęza Wrocław
Stadion Sparta Zabrze: ul.Adama Mickiewicza 66A, 41-807 Zabrze – Mikulczyce,
Sędziowie: Główny – Dawid Matyszczak (Kluczbork), Asystenci – Marcin Filarski (Kluczbork), Łukasz Ślusarek (Kluczbork, Opolski ZPN),

11.08.2018r.Sobota godz.17:00
Stal Brzeg – Ruch Zdzieszowice
Stadion Miejski w Brzegu: ul.Sportowa 1, 49-304 Brzeg,
Sędziowie: Główny – Paweł Łapkowski (Świebodzin), Asystenci – Piotr Malczarski (Świebodzin), Sebastian Chudy (Świebodzin, Lubuski ZPN),

11.08.2018r. Sobota godz.17:00
Pniówek Pawłowice Śląskie – Warta Gorzów Wielkopolski
Gminy Ośrodek Sportu: ul.Sportowa 7, 43 – 251 Pawłowice Śląskie,
Sędziowie: Główny – Robert Kowalczyk (Częstochowa), Tomasz Barański (Częstochowa), Michał Toborek (Częstochowa, Śląski ZPN),

11.08.2018r. Sobota godz.17:00
Gwarek Tarnowskie Góry – Ruch Radzionków
Stadion Gwarka: ul.Wojska Polskiego 2, 42-600 Tarnowskie Góry,
Sędziowie: Główny – Piotr Szypuła (Kozy), Asystenci – Mateusz Szczepańczyk. (Hecznarowice), Wiktor Urbańczyk (Pisarzowice, Wszyscy Śląski ZPN),

11.08.2018r. Sobota godz.19:00
MKS Kluczbork – LZS Agroplon Głuszczyna
Stadion Miejski w Kluczborku: ul. Sportowa 7, 46-200 Kluczbork,Sędziowie: Główny – Krystian Stenzinger (Żagań), Asystenci – Krystian Urbański (Nowa Sól), Krzysztof Wrona (Janowiec, Wszyscy Lubuski ZPN),

12.08.2018r. Niedziela godz.12:00
Zagłębie II Lubin – Lechia Dzierżoniów
Stadion Górniczy (boczne boisko): ul.Marii Skłodowskiej-Curie 98, 59-301 Lubin,
Sędziowie: Główny – Mariusz Maćko (Jasień), Asystenci – Jarosław Gałązka (Jasień), Dawid Kuźmiak (Żary,Wszyscy Lubuski ZPN),

Inne wpisy

AktualnościMeczeZapowiedzi
AktualnościKlub

Zostaw komentarz