• Dołącz do nas
  • Reklama

Liga: Stilon Gorzów – Piast Żmigród [sobota, 17][ZAPOWIEDŹ]

Liga: Stilon Gorzów – Piast Żmigród [sobota, 17]

Trzecia liga nie zwalnia i już w najbliższą sobotę o godzinie 17-tej na stadionie przy ulicy Olmpijksiej 29 Stilon Gorzów podejmie Piast Żmigród

Zespół ze Żmigrodu w zeszłym sezonie zajął szóste miejsce gromadząc na swoim koncie 57 punktów. Awans do III ligi (wtedy dolnośląsko-lubuskiej) uzyskał w 2013 r. i od tamtej pory występuje na tym poziomie rozgrywek. Żmigrodzianie to solidny trzecioligowiec i tak należy go traktować. Drużyna grająca futbol staranny i oparty na grze ofensywnej. Świadczyć może o tym ilość strzelonych goli przez naszych sobotnich gości w poprzednich sezonach.

Stilon w poprzednim sezonie gładko przegrał na wyjeździe (2:0), ale w Gorzowie to był popis koncertowego wbijania sobie goli nawzajem. Końcowy rezultat (6:3) był nawet dla najstarszych kibiców trudny do porównania. Trudno jest znaleźć w annałach gorzowskiej piłki taki wynik uzyskany na tym poziomie rozgrywek. Dziewięć goli, a dodatkowo Stilon odrabiał straty z 0:2 do 6:3

Mecz z pewnością godny zapamiętania i do wspominania. Z tamtej jedenastki na boisku na pewno pojawią się Rafał Świtaj i Krzysztof Kaczmarczyk. Czy znajdzie się miejsce także dla pozostałych z tamtego meczu?

W każdym razie zapraszamy was serdecznie w sobotnie popołudnie o 17-tej na nasz stadion. Bilety będą dostępne w kasach od 16-tej. W razie konieczności zostanie uruchomiony dodatkowy punkt sprzedaży biletów.

Cena biletów nie uległa znaczącej zmianie. Bilet normalny w cenie 12 PLN dostępny na „słoneczną” trybunę i bilet ulgowy w cenie 6 PLN. Dodatkowo będzie można nabyć bilet w cenie 1 PLN upoważniający nabywcę do wejścia na mecz z dzieckiem lub partnerką. O szczegółach poinformujemy w osobnym artykule.

Inne wpisy

AktualnościBez kategoriiBiznes
AktualnościMeczeZapowiedzi

Zostaw komentarz