• Dołącz do nas
  • Reklama

Towarzysko: Stilon Gorzów – Stilon Gorzów U-19 [4:0. 4:0, 4:0]

Dziś w godzinach wczesnopopołudniowych odbyliśmy ostatnią przedsezonową grę kontrolną. Rywalami pierwszego zespołu byli nasi juniorzy starsi.

Wynik tego meczu jest dla nas najmniej istotny. Cieszy mnie kolejna, wspólna jednostka treningowa, bo tego brakuje teraz najbardziej. Zagraliśmy nietypowo, bo trzy trzydziestki. Żałuję, że nie mogliśmy zagrać z Kotwicą Kołobrzeg, ale akurat w takiej grze kontrolnej jak dziś mogłem zobaczyć wszystkich chłopaków – powiedział po zakończeniu meczu trener niebiesko-białych Kamil Michniewicz. Bramki dla Stilonu strzelali: J. Okuszko (3), M. Chyrek (3), D. Jarosz (2), G. Wiśniewski, Ł. Maliszewski, D. Pietrakowski, J. Drame

Był to ostatni mecz towarzyski przed sezonem, bo już w najbliższą sobotę zmierzymy się w pierwszej kolejce z Wartą Gorzów.

W czwartek po treningu nasz szkoleniowiec przekaże do publicznej wiadomości kadrę pierwszego zespołu na nadchodzący sezon 2018/2019.

Inne wpisy

Aktualności
AkademiaAktualnościKlub

Comments (1)

  1. Proszę się nie martwić.Robicie super robotę.Tylko Ci co nic nie robią wydaje im się ,że to oni najlepiej potrafią.Życzę Wam osobiście sukcesów sportowych i mądrego zarządu klubu.Powodzenia i sukcesów !!!

Zostaw komentarz