• Dołącz do nas
  • Reklama

Kamil Michniewicz trenerem Stilonu Gorzów !!!

Dziś o 17-tej w siedzibie klubu nastąpiło oficjalne powitanie nowego szkoleniowca pierwszej drużyny Stilonu Gorzów. Trenerem „niebiesko-białych” został Kamil Michniewicz. Gorzowskim kibicom znany jest przede wszystkim jako coach Ilanki Rzepin, którą prowadził w meczach ze Stilonem w IV jak i w III lidze.

Trener Michniewicz podczas konferencji prasowej optymistycznie patrzy w przyszłość zwracając uwagę na mentalne nastawienie drużyny. Nie chciał analizować pracy poprzednika i przede wszystkim podkreślał, że chce pracować w Stilonie co najmniej rok mimo realnej groźby degradacji. Zwrócił uwagę na trudną sytuację w tabeli naszej drużyny i chce skupić się przede wszystkim na dwóch najbliższych spotkaniach, które kończą obecny sezon.

Ze swojej strony zrobię wszystko, aby Stilon od nowego sezonu grał dalej w III lidze. W tej sytuacji jaka jest najbardziej szkoda jest mi kibiców i zawodników, bo otrzymują czasem sprzeczne sygnały. Z prezesem Stilonu (Piotr Biłko – przyp. red.) po raz pierwszy rozmawiałem wczoraj. Etyka trenerska nie pozwala mi na rozmowy, gdy jest ktoś na pokładzie i walczy dlatego rozmowy podjęliśmy dopiero rano (we wtorek – przyp. Red.) i czasu na podjęcie decyzji mieliśmy mało. Jeśli chodzi o drużynę to mam ogląd o zawodnikach, obserwowałem kilka spotkań, ale będę korzystał z wiedzy Karola Gliwińskiego powiedział Kamil Michniewicz

Pierwszy sprawdzian nowy szkoleniowiec wraz z drużyną przejdzie w najbliższą sobotę w meczu z BKS Bielsko Biała. Początek spotkania o 18-tej. Zarząd klubu zdecydował, że zespół na mecz uda się w piątek, aby trener miał jeszcze czas na poranny trening na miejscu w Bielsku-Białej. Na południe kraju udaje się także nasza drużyna U-17 pod wodzą Karola Gliwińskiego, która w sobotę rozegra spotkanie w ramach CLJ juniorów młodszych z ekipą Stadion Śląski Chorzów. Początek tego spotkania o 12-tej.

Grupa kibiców niebiesko-białych ogłasza wyjazd na spotkanie pierwszej drużyny. Więcej informacji na FP „Ultras Stilon”.

Leszek Sokołowski

Inne wpisy

AktualnościWywiadyZapowiedzi
AktualnościFotorelacjaZespoły

Zostaw komentarz