• Dołącz do nas
  • Reklama

Bartosz Bielak zadebiutował w Stilonie Gorzów!

W minioną niedzielę Stilon Gorzów zwyciężył ze Ślęzą Wrocław 3:2. Najwięcej powodów do radości wydaje się mieć Bartosz Bielak, dla którego, to był debiut w barwach Stilonu.

W piątek po treningu trener Adam Gołubowski poinformował Bartosza Bielaka, że będzie jechał na spotkanie do Wrocławia. Szkoleniowiec Stilonu chciał dać szansę 18-latkowi podczas meczu ze Ślęzą. – Bartek pokazał dużo determinacji, żeby się u nas znaleźć. Jest z nami od zimy. Bardzo dobrze pokazywał się w sparingach i na treningach, więc zasłużył w końcu na swoją szansę – tłumaczył Adam Gołubowski.

I tą szansę dostał na boisku. Młodzieżowiec Stilonu w 61. minucie zastąpił Jakuba Okuszko. – Cieszę się, że dostałem tyle czasu, aby się pokazać. Myślę, że dobrze wykorzystałem te pół godziny jakie dał mi trener – powiedział zadowolony Bartosz Bielak. – Nie lubię siebie oceniać; powinni robić to inni, ale tak myślę, że jak na pierwsze moje spotkanie, to nie wyglądało to najgorzej, aczkolwiek mam nadzieję, że będzie coraz lepiej – dodał oceniając siebie Bartosz Bielak.

Najważniejsza jest jednak opinia samego trenera. – Zagrał na dobrym poziomie. Nie martwiłem się czy dobrze przyjmie, czy skutecznie poda. Z boku dużo miałem uwag, ale wiadomo mecz był bardzo nerwowy, więc nic dziwnego, że krzyczałem do jednego, czy drugiego – podsumował występ Bielaka Gołubowski.

18-latek po tym występie teraz będzie walczyć, aby nie oddać miejsca w składzie. Wiadomo jednak, bo trener sam zapowiedział, że Bielak dostanie jeszcze szansę. – Na pewno wybiorę go jeszcze w tym sezonie. Dał dobrą zmianę. Jeszcze go zobaczymy w niejednym spotkaniu w tym sezonie – zadeklarował szkoleniowiec Stilonu.

 

 

Inne wpisy

AktualnościMeczeZapowiedzi
AktualnościRelacje z meczówTrening

Zostaw komentarz